loading

Zalety oferty flotowej Opla

Oferta specjalna dla grup zawodowych

Jesteś lekarzem lub prawnikiem? A może przedstawicielem innej grupy zawodowej? Opel przygotował specjalną ofertę dla wybranych grup zawodowych dostępną we wszystkich autoryzowanych punktach dealerskich pod postacią niezwykle atrakcyjnych rabatów i warunków finansowania. Przyjdź do punktu dealerskiego i dowiedz się, czy przysługują Ci specjalne warunki!

Wybierz swojego Opla

Samochody małe, rodzinne, kombi, SUV-y, auta sportowe, modele elektryczne i hybrydowe, pojazdy dostawcze. Wystarczy skorzystać z naszego konfiguratora.

Tania eksploatacja

Modele Opla wyróżnia niskie zużycie paliwa i obniżona emisja spalin, co w połączeniu z atrakcyjnymi warunkami obsługi serwisowej przekłada się na niższe całkowite koszty użytkowania. Modele z napędem elektrycznym lub hybrydowym generują jeszcze niższe koszty eksploatacyjne ze względu na brak silnika spalinowego i ograniczoną liczbę ruchomych komponentów.

Bliskie usługi Opla

Sieć Dealerów marki Opel jest równomiernie rozłożona na terenie całej Polski i Europy. Czas to pieniądz – do salonów, serwisów marki Opel masz szybki dostęp.

Opel FlexCare – komfort użytkowania

Nasze samochody należą do ponadprzeciętnie trwałych, czego potwierdzeniem są wysokie pozycje Opli w rankingach niezawodności niemieckich instytutów badawczych. Jednak dla pełnego komfortu użytkownika, mogą być objęte gwarancją sprzedawcy i Ochroną Pogwarancyjną wraz z usługami całodobowego Opel Assistance aż przez 5 lat eksploatacji.

Badania w gabinecie, dyżury w szpitalu, wizyty domowe – zróżnicowane obowiązki lekarza wymagają niezawodnej mobilności, którą zapewnią Ci modele Opla. 

Zapytaj o ofertę Flexcare

Astra Hatchback

Astra Hatchback

Astra z gamą nowych wydajnych jednostek napędowych zachwyca innowacjami klasy wyższej, sportowym prowadzeniem i doskonałymi systemami łączności.

 


 

Astra Sports Tourer
Astra Sports Tourer

Astra łączy w sobie gamę nowatorskich rozwiązań funkcjonalnych, sportowe właściwości jezdne i zaawansowane formy komunikacji. 

 


 

Insignia Grand Sport
Insignia Grand Sport

Wydajne silniki, doskonałe zawieszenie, niezapomniane doznania: Insignia stoi na podium swojego segmentu, udostępniając wyjątkowe innowacje i rozwiązania znane dotąd z klasy wyższej.

 


 

Insignia Sports Tourer
Insignia Sports Tourer

Elegancka, przestronna limuzyna pełna innowacyjnych technologii wspomagających kierowcę, dzięki którym nawet najdłuższa podróż jest czystą przyjemnością.

 


 

Crossland X
Crossland X

Stylowy, wyjątkowo wszechstronny, kompaktowy SUV z wydajnymi silnikami, wzorową funkcjonalnością i wiodącymi w klasie innowacjami sprawdzi się w codziennych dojazdach do pracy i podczas rodzinnych wyjazdów.

 


 

Grandland X
Grandland X

Grandland X to mocny, wytrzymały SUV, który idealnie sprawdzi się w życiu zawodowym i rodzinnym. Podkreśl swoją indywidualność poprzez intrygujące wzornictwo i najnowocześniejszą technologię. 

Dbasz o środowisko i zależy Ci na jeszcze większej wydajności? Wybierz Grandlanda X Hybrid z napędem hybrydowym typu plug-in.

Kontakt

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.
Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez podmioty oraz na zasadach wskazanych w Oświadczeniu o ochronie prywatności.

Informacje na temat przysługujących Państwu uprawnień oraz nasze dane kontaktowe znajdują się tutaj.
Do góry