loading

O PORTALU MYOPEL.

Korzystając z portalu dowiadujesz się o ofertach promocyjnych przygotowanych specjalnie dla Ciebie i naszych atrakcyjnych programach serwisowych. Umieszczamy też informacje o bezpłatnych kampaniach naprawczych. Wszystkie te spersonalizowane dane znajdujesz po prostu na ekranie swojego komputera!
 

Po rejestracji w portalu myOpel i uzupełnieniu swojego profilu uzyskasz dostęp do podstawowej funkcjonalności systemu. Obejmuje ona informację o dedykowanych ofertach specjalnych, funkcję zapytania serwisowego, dane o bezpłatnych kampaniach naprawczych i wyszukiwarkę Autoryzowanych Serwisów Opel.
 

Po wizycie w naszym autoryzowanym serwisie, wykonaniu przeglądu okresowego i weryfikacji danych Twojego Opla w dowodzie rejestracyjnym przez upoważnionego pracownika Autoryzwanego Serwisu Opla, otrzymasz bezpłatny, ważny przez okres 13 miesięcy, pełny dostęp do wszystkich funkcjonalności portalu.
 

myOpel to:  • Dostęp podstawowy: Zindywidualizowane oferty specjalne: oferty promocyjne dopasowane do modelu Twojego Opla.

  • Bezpłatne kampanie naprawcze: dostęp do informacji o wszelkich kampaniach serwisowych.

  • Zapytanie o wizytę serwisową: wygoda ustalenia wizyty serwisowej online.

  • Wyszukiwarka serwisowa: bardzo pomocna, gdy zmienisz miejsce zamieszkania lub wybierzesz się na urlop.

  • Dostęp rozszerzony: Historia serwisowa: dostęp do historii napraw Twojego Opla.

  • Wgląd w specyfikację samochodu: informacje dotyczące ważnych elementów wyposażenia Twojego Opla.

  • Przypomnienie o przeglądzie: dzięki niemu nigdy nie przegapisz terminu przeglądu okresowego.


Zapewnij sobie wygodną obsługę serwisową Twojego Opla. Zarejestruj się na myOpel i korzystaj z dostępu do wielu funkcjonalności, jakie daje nasz portal.Umów się na wizytę
Do góry