loading

Konsultant ds. sprzedaży samochodów nowych marki Opel

Miejsce pracy: Nowy Targ

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż nowych samochodów w salonie marki Opel
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • aktywne raportowanie czynności do programu CRM
  • raportowanie własnych wyników sprzedażowych
  • dbanie o wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • minimum wykształcenie średnie
  • doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta
  • umiejętności negocjacyjne i sprzedażowe
  • znajomość branży motoryzacyjnej będzie dodatkowym atutem
  • dobra organizacja, umiejętność pracy w ramach wyznaczonych standardów
  • umiejętność pracy w środowisku zadaniowym, orientacja na osiąganie ambitnych celów
  • prawo jazdy kategorii B
  • idealny kandydat to osoba lubiąca sprzedaż, podejmująca wyzwania, zorientowana na rezultaty, samodzielna, odpowiedzialna, dobrze zorganizowana, umiejąca wnieść pozytywną energię do kontaktów z klientami i współpracownikami

Oferujemy

  • pracę w stabilnej a równocześnie rozwijającej się firmie,
  • pracę w zespole, w którym rozwój i pasja są nie tylko słowami,
  • kompleksowe wdrożenie oraz szkolenia,
  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników,
Do góry