loading

Nowa Astra ST

Opel Astra Sports Tourer z rabatem do 5 000 zł*

Astra Sports Tourer

Nowa Astra Sports Tourer jeszcze bardziej ekonomiczna dzięki silnikom nowej generacji przekonuje obniżoną emisją dwutlenku węgla i niskim poziomem zużycia paliwa. Przemawia teraz silniej do emocji i oczarowuje dużą przestrzenią bagażnika oraz usportowionym wyglądem. 

  • Pojemność przestrzeni bagażowej od 540 do 1 630 litrów
  • Większa wydajność i niższe spalanie
  • Emisja CO2 niższa nawet o 21%1

 

Sprawdź listę samochodów dostępnych od ręki i znajdź swój wymarzony samochód gotowy do natychmiastowego odbioru.

 

* Rabat dotyczy modeli z roku produkcji 2021. Najwyższa wartość rabatu nie dotyczy wersji Edition i wersji z silnikiem 1.2 110 KM. Liczba modeli objętych promocją jest ograniczona. Szczegółowych informacji udzielają Dealerzy marki Opel. 

1  W porównaniu z Astrą K dotychczas produkowaną.

Tylko dla „Opel Kredyt 50/50”: RRSO 0% to Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania dla kredytu samochodowego dostępnego u dealerów sieci Opel na zakup nowego pojazdu. Kalkulacja została dokonana na dzień 21.09.2020 r. na reprezentatywnym przykładzie. Dla pozostałych ofert „Opel Kredyt": Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla kredytu samochodowego na zakup nowego pojazdu u autoryzowanego dealera marki Opel wynosi 9,79%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów kredytu) 39 529 zł, całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta 48 809,81 zł, oprocentowanie stałe 7,19% w skali roku, całkowity koszt kredytu 9 280,81 zł (w tym: prowizja 1 936,92 zł, odsetki 7 343,89 zł), 52 miesięczne raty równe w wysokości 920,93 zł oraz ostatnia rata wyrównująca w wysokości 920,93 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 4 sierpnia 2020 r. na reprezentatywnym przykładzie. Kredyt na zakup nowego pojazdu w cenie 71 352 zł, z wpłatą własną 31 823 zł. Podmiotem udzielającym kredytów jest BNP Paribas Bank Polska Spółka Akcyjna („Bank”). Dealerzy sieci Opel współpracują z Bankiem i są umocowani do świadczenia w imieniu Banku usług pośrednictwa w zakresie czynności faktycznych i prawnych związanych z zawieraniem umów kredytu. Dostępność kredytu zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej klienta przez Bank. Świadczenie reklamowanych usług bankowych następuje na warunkach i zasadach określonych w umowie zawartej z Klientem. Szczegóły dostępne u Sprzedawców Opla. Niniejszy materiał ma charakter reklamowy i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Opel Finance jest nazwą handlową, pod którą BNP Paribas Bank Polska S.A. oferuje swoje usługi w sieci dealerskiej Opel. Opel Finance jest zarejestrowanym znakiem towarowym na rzecz Opel Automobile GmbH, a BNP Paribas Bank Polska S.A. jest uprawniona do korzystania ze znaku na podstawie odrębnej sublicencji.

Kontakt

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.
Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez podmioty oraz na zasadach wskazanych w Oświadczeniu o ochronie prywatności.

Informacje na temat przysługujących Państwu uprawnień oraz nasze dane kontaktowe znajdują się tutaj.
Do góry